Hurtownia opakowań jednorazowych

Wiemy, że czas Klienta jest bezcenny, dlatego oferujemy szeroką ofertę opakowań gastronomicznych na imprezy kameralne i plenerowe. U nas znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne produkty, od naczyń jednorazowych, opakowań, artykuły dekoracyjne, po reklamówki i środki czystości, a więc wszystko co potrzebne jest w małej gastronomii i w organizowaniu imprez plenerowych. Nie musicie Państwo jeździć od hurtowni do hurtowni, u nas znajdziecie wszystko, co potrzebne do prowadzenia bieżącej działalności i realizacji zamówień cateringowych. Możecie Państwo zamówić także indywidualne opakowania z nadrukami i logo firmy, które będą równocześnie reklamować Wasze produkty.

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, która wykorzystuje obowiązujące standardy i równocześnie otwarta jest na rozwiązania innowacyjne. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się produkty wyłącznie renomowanych i sprawdzonych firm spełniających najwyższe standardy jakościowe i oferujące innowacyjne rozwiązania dla gastronomii.

Atrakcyjna oferta

Oferowane przez nas artykuły posiadają certyfikaty potwierdzające, że mogą być stosowane w kontaktach z żywnością. Równocześnie są to opakowania spełniające warunki najnowocześniejszych rozwiązań dla gastronomii, są ergonomiczne i przyjazne dla środowiska, podlegają biodegradacji.

Współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam na oferowanie Państwu bogatej oferty asortymentowej w atrakcyjnych cenach. Stosowanie niskiej marży czyni naszą ofertę konkurencyjną w stosunku do innych hurtowni. Dla stałych klientów mamy przygotowane bogate oferty bonifikat uwzględniające wielkość zamówień oraz ekspresowe dostawy. Każda wysyłka jest zabezpieczona na czas transportu i gwarantuje dostarczenie towaru w stanie nienaruszonym. Przy zakupach powyżej 300 zł oferujemy darmową wysyłkę.

Cenimy stałą współpracę opartą na zaufaniu, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie oferując mu korzystne warunki współpracy i profesjonalne doradztwo naszych pracowników.
W swojej działalności stawiamy na zadowolenie Klientów, dlatego otwarci jesteśmy na wszystkie Państwa sugestie odnośnie oferowanego asortymentu i realizacji zamówień.